Misja: zdążyć do lata

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w urządzeniach i maszynach przy profesjonalnej obsłudze pracowników MediSpa możemy przygotować się do lata poprzez efektywne wyszczuplanie, ujędrnianie, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki.

Nie zapominajmy również,że to ostatnie momenty na laserowe pozbycie się niechcianego owłosienia.

Fotoepilacja aparatem IPL lub IPL+RF umożliwia skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia.

Cała procedura polega na podgrzaniu mieszka włosowego dzięki skondensowanej wiązce światła, które jest emitowane przez laser. Celem wiązki jest “zepsucie” zarodka włosa, ale tak by nie stało się to kosztem okolicznych tkanek. W wyniku takiego działania mieszek zostaje uszkodzony i przestaje produkować włosy.

Teraz, dzięki postępowi technologii, nieskazitelnie gładką skórę osiągniesz przy pomocy zabiegów takich jak depilacja laserem IPL oraz IPL + RF.

Startujemy.

te nieszczęsne 5 kilo….

…..niestety, nie każdy rodzi się z doskonałą przemianą materii, większość z nas zmaga się z efektem jo-jo, raz bliżej raz daleeeej od wymarzonej figury.
Mówią, jedz mądrze i często, więcej się ruszaj – zrezygnuj ze słodyczy i alkoholu. Łatwo się mówi, kiedy otacza nas tyle pokus …
i tu pojawiamy się MY – Imperiall Team

Najlepsze zmiany zaczyna się nad morzem.

Stworzyliśmy specjalne Pakiety zdrowotne Fit & Detox oraz Tygodniowa Metamorfoza i Racjonalne Odchudzanie.

FIT & DETOX 

autorski program mający na celu skuteczne oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn, będących następstwem niewłaściwego odżywiania, funkcjonowania w zanieczyszczonym środowisku oraz coraz częściej życia w ciągłym stresie.

Regularne, odpowiednio zbilansowane posiłki diety warzywno-owocowej pozbawionej ciężkostrawnych, niezdrowych i wysoko przetworzonych produktów wspomagają pracę narządów odpowiedzialnych za usuwanie toksyn z naszego organizmu co prowadzi nie tylko do poprawy samopoczucia ale również zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób. Dodatkowy element wspomagający kurację stanowią naturalne mieszanki ziołowe w znacznym stopniu intensyfikujące procesy detoksykacyjne.

Zanieczyszczony organizm nie jest również w stanie uruchomić odpowiednich mechanizmów umożliwiających skuteczne pozbycie się zbędnych kilogramów dlatego kuracja oczyszczająca nie tylko zapewnia pełnię zdrowia ale powinna być jednym z pierwszych etapów procesu świadomego odchudzania.

Program 8 dni Fit & Detox obejmuje:

 • Wyżywienie: 5 posiłków dziennie – dieta autorska oczyszczająca 1000-1200 kcal  (posiłki serwowane)
 • Konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała
 • Zabiegi MediSpa wspomagające odchudzanie:
 • 5 x BodyShape (5 x 30 min.)
 • 5 x HydroShape (5 x 30 min.)
 • 5 x Sauna IR (5 x 30 min.)
 • 1 x Masaż odchudzający wybranej partii ciała bańką chińską (25 min.)
 • 1 x masaż próżniowy wybranej partii ciała (60 min.)
 • 1 x kriolipozliza (1 x podwójna głowica)
 • 1 x Rozkosz dla twarzy: Liftingujący autorski masaż twarzy (25 min.)
 • Do dyspozycji kijki Nordic Walking oraz rowery

Cel: Ujędrnienie

W Imperiall Resort & MediSpa można zregenerować siły i ciało, to doskonała okazja aby zawalczyć o piękną, jędrną, sylwetkę, a wiemy że ruch to zdrowie, dzięki bogatej infrastrukturze każdy znajdzie coś dla siebie, od basenu, przez siłownię i salę gimnastyczną – piękne tereny sprzyjają wycieczkom pieszym i rowerowym. Szybki spacer brzegiem morza – brzmi kusząco

Masaż próżniowy polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z cellulitem,redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, eliminuje toksyny,uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż ten uznawany jest na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Lipoliza ultradżwiękowa to jeden z zabiegów medycyny estetycznej,który w niezwykle efektywny sposób umożliwia pozbycie się cellulitu,rozbija nadmiar tkanki tłuszczowej,poprawia jędrność i elastyczność skóry. Doskonale sprawdza się przy modelowaniu dowolnych partii ciała, bioder, talii, ud..

Hydroshape/bodyshape– bezkonkurencyjne urządzenia pozwalające na utratę bardzo dużej ilości kalorii w krótkim czasie.Poprzez zastosowanie podciśnienia i podczerwieni sprostają nawet najbardziej wymagającym klientom w walce ze zbędnymi kilogramami.

Hydromasaż – ćwiczenia na hydroshape szybko prowadzą do osiągnięcia dobrych rezultatów w walce z cellulitem. 14-16 dysz do hydromasażu, skierowanych na czułe strefy, skutecznie niwelują efekt „pomarańczowej skóry”, dzięki efektowi drenażu, który aktywuje system limfatyczny. Efektem korzystania z roweru, zintensyfikowanego regulowanym oporem, jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie.

Bez obciążenia stawów – hydroshape przynosi rezultaty dla osób w każdym wieku.zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian jak i dla tych,
którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych.

Body Shape pozwoli ci spalić do 5000 kalorii w ciągu jednej sesji treningowej.

Wszystkie zastosowane technologie mają na celu zwiększenie zapotrzebowania mięśni na energię. Energię powstałą w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki urządzeniu body shape zgubisz zbędne kilogramy bez konieczności stosowania specjalnej diety.

Dla uzupełniania efektywności zabiegów polecamy również seanse w saunie na podczerwień.

Chwila Relaksu

W Imperiall Resort & MediSpa znajdziesz doskonałe warunki aby odpocząć, kiedy po  spacerze brzegiem morza wrócisz na teren obiektu możesz skorzystać z bogatej oferty MediSpa, polecamy rozgrzewający, relaksujący masaż. Każdy zasługuje na chwilę odprężenia tylko dla siebie