Wakacyjna Zabawa która trwa i trwa

Ach wakacje – wymarzony czas wszystkich dzieci i większości rodziców. Walizki spakowane, samochód gotowy, dzieci podekscytowane!

Kiedy dotrzecie do  Imperiall Resort & MediSpa -my zajmiemy się resztą i sprawimy, że wakacje będą niezapomniane:)

Każdy dzień jest inny i pełen atrakcji dla małych i dużych 🙂

Zabawy na plaży

Zabawa z dziećmi na plaży

Nasi Animatorzy mają pełno pomysłów na ciekawe zabawy na plaży. Wspólne tańce, budowanie zamków, Bajkowe zabawy, poławianie pereł a może piaskowe zoo lub runmagedon? Najważniejsza jest wspólna zabawa 🙂

Sport to zdrowie!

Wakacje nad morzem to najpiękniejszy czas w roku. Na terenie Imperiall jest wiele miejsc gdzie można uprawiać sport.
Sala gimnastyczna z Lustrami doskonała do zajęć i warsztatów tanecznych, Sala fitness Cardio, baseny i wielofunkcyjne boisko.
Dzięki ścieżce rowerowej R10 w Sianożętach, wakacje można aktywnie wykorzystać jadąc rowerem wzdłuż wybrzeża i poznając nowe miejsca oraz zwiedzając okoliczne nadmorskie miejscowości.

Kiedy podstawowe ruchy i kroki już opanowane, nowe umiejętności można zaprezentować podczas Mini Disco. 🙂
Dyskoteka dla dzieci to super rozgrzewka przed wieczorkiem muzycznym, na który czekają rodzice 🙂

Skoro jest Lato jest i upalnie – gimnastyka w wodzie to nie tylko sposób na ochłodę ale i spalenie nadprogramowych kalorii 🙂

Codziennie Animatorzy prowadza zajęcia a wodzie, Aqua Club Dance, Aerobik w wodzie lub Aqua Relaks.

Zwieńczeniem aktywnego wypoczynku nad morzem jest Mundial Rodzinny – piątkowa atrakcja, na którą czekają nie tylko fani piłki nożnej:) Rodzinny Mundial stanowi integrację dzieci i rodziców, a 5 osobowe drużyny walczą o tytuł Mistrza 🙂

Indianie w Imperiall

Dzień Indiański! Zaczynamy tworzeniem pióropuszy i Indiańskich ozdób, potem Taneczne Show na Plaży i polowanie na Bizony.
o 15:00 “W poszukiwaniu muzyki” – Prawdziwi Indianie w swoim Show.

Szamańskie Ognisko to zabawa dla całej rodziny, śpiew zabawa i integracja w Indiańskim klimacie.

Talent Show

Talent Show – to doskonała i zaskakująca zabawa. Odkrywamy siebie na nowo, śpiewamy, tańczymy, pokazujemy magiczne triki, recytujemy, odkrywamy role. A dla tych, którzy są bardziej wstydliwi mamy uwielbianą na całym świecie zabawę w bingo!

gra rodzinna w bingo

Warsztaty i Teatr z Innej Bajki

Nasi Animatorzy kochają wyzwania! W trakcie wakacyjnych Animacji, specjalnie dla dzieci i dorosłych wystawiają autorski Teatrzyk “Z Innej Bajki” oraz zachęcają dzieci do udziału w Warsztatach Teatralnych.

Miasteczko Pierwszej Pomocy

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo – zwłaszcza nad wodą. Dlatego cyklicznie organizujemy specjalnie dla dzieci warsztaty z cyklu Pierwszej Pomocy, gdzie pod okiem  specjalisty – dzieci uczą się podstaw pierwszej pomocy i odpowiedniej reakcji na sytuacje zagrożenia. Wszystko dla zwiększenia bezpieczeństwa i świadomości – odpowiednia szybka reakcja może uratować życie.

Na ukończenie warsztatów dzieci otrzymują dyplomik.

DMUCHANY ŚWIAT

Dzieci kochają Dmuchańce, wielkie bańki mydlane i malowanie buziek. My uwielbiamy dzieci – dlatego Dmuchany Świat regularnie gości w Imperiall.

animacje lato zabawa z dmuchańcami