Profesjonalna Linia Medyczna
Dr. Zein Obagi

Moją misją jest zapewnienie skórze zdrowego, młodego i promiennego wyglądu – zgodnie z moją definicją zdrowej skóry”

DR ZEIN OBAGI

THE ART OF SKIN

Zdrowie Odmłodzenie Odnowienie

Ossential®Skin Brightening Treatment
Kuracja rozjaśniająca skórę, redukująca plamy pigmentacyjne oraz przebarwienia.
Zabieg nadaje skórze blasku, wyrównuje jej koloryt oraz teksturę. Aby rozjaśnić skórę, podczas zabiegu m.in. aplikowana jest maseczka Ossential® Skin Brightening Sheet Masque wzbogacona arbutyną i zieloną herbatą, która hamuje nadmierne wytwarzanie melaniny i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Po zabiegu skóra jest promienna, zdrowa, widoczność plam pigmentacyjnych i wielkość porów zostaje zredukowana.

Ossential®Ultra Hydration
Kuracja ultra-nawilżająca dająca efekt młodości dla przesuszonej, odwodnionej skóry.
Zastrzyk nawilżenia i młodości dla przesuszonej skóry.
Jednym z etapów zabiegu jest aplikacja nawilżającego żelu ZO® Aloe Hydra z ogórkiem i rumiankiem w celu schłodzenia, uspokojenia i ukojenia skóry, a następnie masaż punktowy, który rozluźnia napięte mięśnie twarzy i zapewnia odprężenie. Po zabiegu skóra jest rewelacyjnie oczyszczona, ujędrniona, wzmocniona i odpowiednio zabezpieczona przed słońcem.

Ossential®Rejuvenation Treatment
Kuracja odmładzająca nadająca skórze blasku i promienności.
Zabieg nadaje skórze blasku i wyrównuje jej koloryt oraz strukturę, dzięki wykorzystaniu kwasów migdałowego, cytrynowego i mlekowego, które rozjaśniają cerę, nadają jej zdrowy koloryt i redukują widoczność porów. Po zabiegu skóra jest promienna, a widoczność plam pigmentacyjnych i przebarwień zredukowana.

Ossential®Acne and Oil Control
Kuracja przeciwtrądzikowa ograniczająca wydzielania sebum, zmniejszenie widoczności porów i złagodzenie stanów zapalnych.
Zabieg ograniczający wydzielanie sebum, zmniejszający widoczność porów, łagodzący stany zapalne. Jednym z etapów zabiegów jest aplikacja luksusowej maseczki na twarz ZO® Bio-Sulfur Masque z eukaliptusem i kaolinem, substancjami o właściwościach antyseptycznych i detoksykacyjnych. W efekcie skóra jest ukojona, oczyszczona, zdrowsza i pozbawiona nadmiaru sebum.

Ossential®Stimulator Peel
Kuracja stymulująca. Zabieg na “Czerwony Dywan“. Efekt odnowy komórkowej.
Ekspresowy peeling, który można wykonać nawet w przerwie na lunch, z zerowym okresem rekonwalescencji!
Rewolucyjny peeling z kwasami alfa i beta, który zapewnia natychmiastowe efekty: stymuluje odnowę komórkową, wygładza drobne linie i zmarszczki, oczyszcza skórę i poprawia jej koloryt oraz strukturę.

Invisapeel™ Intensive Resurfacig Peel
Kuracja resurfacingowa. Nawilżenie i ujednolicenie kolorytu skóry.
Zabieg eksfoliujący bez widocznego złuszczania skóry. Wykorzystuje enzymy: papainy i bromelainy oraz kwas glikolowy, które delikatnie złuszczają skórę, natychmiast przywracając jej świetlistość, nawilżenie i zmniejszając widoczność przebarwień oraz wyrównując jej koloryt

Oraser®Advanced Hand Treatment
Najlepsza kuracja regenerująca skór dłoni!
Odżywienie szorstkiej, ziemistej skóry.
Zaawansowany zabieg na dłonie został opracowany z myślą o naprawie już powstałych uszkodzeń skóry, ale również o zapobieganiu im w przyszłości. Ten przeciwdziałający starzeniu skóry zabieg pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, wygładzić drobne linie i zmarszczki, a także poprawić ogólną kondycję skóry dłoni.

+94 351 56 39

Zadzwoń i umów się na wizytę w MediSpa