Chirurgia ogólna i chirurgia plastyczna

Perspektywa drobnej medycznej ingerencji z zakresu medycyny estetycznej, koniecznego zabiegu chirurgicznego, stomatologicznego czy też poważnej operacji, służącej poprawie naszego zdrowia z pewnością budzi lęk. U pacjentów i ich bliskich rodzi się wiele wątpliwości i pytań: „Czy potem wszystko będzie dobrze, czy nie dojdzie do zakażenia?” Na szczęście, jeśli dobrze się do takiego zabiegu przygotujesz, możesz uniknąć wszelkich komplikacji.

Dermatologia i medycyna estetyczna

Choć przyczyny zmian i chorób skórnych mogą być różnorakie, leczenie wielu z nich okazuje się zadziwiająco proste dzięki zastosowaniu tlenoterapii hiperbarycznej. Wszystko dlatego, że zabieg ten pozwala dotlenić wszystkie tkanki ustroju i redukuje stan zapalny, przyspiesza gojenie ran skórnych i wzmacnia układ immunologiczny, dzięki czemu zwalcza zakażenia i nie dopuszcza do powstania infekcji.

Odmładzanie

Pragnienie wynalezienia eliksiru młodości towarzyszy ludzkości od wieków. Jakże zdziwiliby się wszyscy jego poszukiwacze, gdyby wiedzieli, że rozwiązaniem jest… tlen, którym każdego dnia oddychają. Oczywiście, musi on być właściwie podany. Dziś, w XXI wieku, wieczna młodość stała się realna. Wystarczy tylko skorzystać z dobrodziejstw komory hiperbarycznej, która – choć jeszcze niedawno dostępna była dla wąskiego grona szczęśliwców – staje się wreszcie usługą komercyjną, z której skorzystać może każdy.