Najpiękniejszy miesiąc Maj

“To był maj,
Pachniała Saska Kępa
Szalonym, zielonym bzem!”

Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, wszystko kwitnie i budzi się do życia. Maj nie byłby majem, gdyby nie pachniał bzem i konwaliami.  Cieszyć się też możemy widokiem kwitnących: tulipanów, szafirków, bergenii, barwinka, floksów szydlastych, bratków, niezapominajek, stokrotek, fiołków.
W dalszym ciągu kwitną jeszcze drzewa i krzewy owocowe.
Maj kojarzy się z urlopem, upragnioną Majówką i wymarzonym wypoczynkiem. W tym roku Majówka była wyjątkowo długa przy odrobinie kreatywności mogła trwać aż 9 dni!

Pogoda zachwyciła

Majówka nad morzem sprzyjała aktywności, piękna słoneczna pogoda oraz wysokie temperatury pozwoliły w 100% wykorzystać możliwości jakie daje pobyt nad morzem w Sianożętach. Wiosna nad  Bałtykiem to najpiękniejszy czas w roku. Kiedy wszystko budzi się do życia a zieleń rozkwita. Dzięki ścieżce rowerowej R10 w Sianożętach ten czas można aktywnie wykorzystać jadąc rowerem wzdłuż  malowniczego wybrzeża i poznając nowe miejsca oraz zwiedzając okoliczne nadmorskie miejscowości.

Plaża! Otwarcie sezonu – pogoda sprzyjała zabawie na plaży, bieganiu po wodzie i opalaniu. Zabawy i gry z dziećmi na plaży to była doskonała rozrywka a dla rodziców idealna  chwila by złapać trochę promieni słońca tak potrzebnych po zimowej aurze.

Majówka !

Ach Majówka! W tym okresie nad polskie morze przyjeżdża wielu turystów, Sianożęty kuszą otoczeniem zieleni, szerokimi, piaszczystymi plażami oraz mnogością atrakcji. Ten okres ma  wyjątkowy i urlopowy urok. Plaże tętnią życiem, a zachody słońca zachwycają nie tylko zakochanych.

W Imperiall Resort & MediSpa także zorganizowaliśmy liczne atrakcje i niespodzianki. Goście bawili się podczas wieczoru z muzyką i Open Barem w Lounge Bar. Transmisja Live z tej imprezy emitowana była w radio Kołobrzeg.

Majówka dla Najmłodszych

Podczas pobytu Majówkowego dzieci miały co robić. Codzienne animacje  tematyczne dla dzieci i dorosłych, gry zabawy pod opieką Animatora. Specjalnie dla naszych Najmłodszych Gości pokazy żonglerki ekwilibrystyki i cyrkowych sztuczek.

Majowe Grillowanie

Sezon na Grillowanie uważamy za otwarty!!

Najlepiej smakuje po spacerze brzegiem morza. Nasi Kucharze zadbali aby wszystko było pyszne, smaczne i zdrowe. Imperiallowe Grillowanie to już tradycja! Kiełbaska, kaszanka, karkóweczka, same pyszności! A to wszystko przy akompaniamencie doskonałej muzyki!

Majówka Majówką – teraz odliczamy dni do Bożego Ciała i kolejnej porcji atrakcji 🙂
Może Spędzisz ten wyjątkowy czas nad morzem razem z  nami? 🙂