Najważniejsza jest zabawa

“Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym”  (Charlie Chaplin)

“Dzieci mają cudowną moc zmieniania się we wszystko, w co tylko zapragną”  (Jean Cocteau)
Świat dziecka to kolorowa kraina, w której wszystko może być zabawą. Stworzyliśmy salę zabaw dla dzieci Joonglaland, aby wszystkie dzieci miały swoje wymarzone królestwo pełne zabawek, gier, inspirujących zabaw i niecichnącego śmiechu.

Kącik Malucha

“Jedynie dzieci wiedzą, czego szukają.” (Antoine de Saint Exupery)

Kącik Maluszka to obowiązkowy element każdej sali zabaw. Kącik tworzy specjalnie wydzieloną strefę dla najmłodszych dzieci. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane i dobrane aby jak najlepiej stymulować sprawność ruchową i umiejętności koordynacyjne najmłodszych dzieci. Jednocześnie zapewniając  bezpieczną zabawę.

Ulubionymi zabawkami w Kąciku Malucha jest miękki ogromny krokodyl oraz kolorowy ślimak. Zabawki są miękkie a przy tym bardzo wytrzymałe, pozwalając na wspaniałą i bezpieczną zabawę najmłodszym.

W Strefie Malucha znajduje się piankowa bezpieczna podłoga, stworzona by jak najlepiej chronić dzieci bawiące się w kąciku malucha.

Wymarzony Domek

Dzieci niezależnie od wieku często budują sobie domki do zabawy, w których ukrywają się wraz ze swoimi ulubionymi zabawkami. W Joonglaland mamy gotowe domki idealne do zabawy, możemy też zbudować własny wyśniony domek z bezpiecznych piankowych elementów, wiemy doskonale, że wyobraźnia  dzieci nie zna granic, może rośnie nam nowy Architekt?

Z domku prosto na Zjeżdżalnie. Małe i duże zjeżdzalnie są obowiązkowym elementem dziecięcej sali zabaw. Dzieci uwielbiają wesołą jazdę w dół, więc gdy tylko widzą kolorową zjeżdżalnię od razu do niej pędzą, szukając najszybszego sposobu aby dostać się na górę.

W Krainie Zwierząt

Sala Zabaw Joonglaland to nie tylko zabawki i gry, to doskonała i bezpieczna zabawa w otoczeniu zwierząt. W Joonglaland znajduje się akwarium z rybkami oraz terrarium z parą legwanów oraz żółwiem. Zwierzęta mają kojący wpływ na dzieci. Już sama ich obecność obniża ciśnienie tętnicze krwi, a także poprawia stan zdrowia chorych. Dziecko przebywając w otoczeniu zwierząt – rozluźnia się psychicznie oraz fizycznie, uczy się nawiązywać kontakt, radzić sobie z lękami, koncentrować uwagę, a także nabiera pewności siebie, opieka nad zwierzętami uczy dzieci nie tylko troski oraz odpowiedzialności, ale również dzięki nim stają się one bardziej obowiązkowe.