Świąteczny Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci IMPERIALL CUP

 MIEJSCE I TERMIN
Miejsce rozgrywania turnieju: Regionalne Centrum Turystyki i Sportu
w  Karlinie; Kościuszki 1A

Turniej dla rocznika 2010 i młodsi: 14.12.2019 r. godz. 10:00-15:30
Turniej dla rocznika 2008 i młodsi: 15.12.2019 r. godz. 10:00-15:30

UCZESTNICY
Turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych:
U12 – rocznik 2008 i młodsi oraz U10 – rocznik 2010 i młodsi.
Kluby mają możliwość zgłoszenia jednej drużyny,
w danej kategorii wiekowej.

Maksymalna ilość zawodników w każdej drużynie to 10 osób.
Każdy klub może zgłosić poza trenerem, kierownika drużyny.

OTWARCIE TURNIEJU:

Turniej dla rocznik 2010 i młodsi: 14.12.2019 r. godz. 9.30

Turniej dla rocznik 2008 i młodsi: 15.12.2019 r. godz. 9.30

Czas meczu wynosi 1 x 15 min.

SYSTEM ROZGRYWEK:

W turnieju weźmie udział 10 zespołów. Zmagania przeprowadzone zostaną w 2 grupach eliminacyjnych, gdzie mecze zostaną rozegrane w systemie „każdy z każdym”.

Drużyny z miejsca 1 i 2 z poszczególnych grup awansują do półfinałów i zmierzą się wg wzoru 1A-2B oraz 1B-2A.
Drużyny z 4 miejsc w grupie spotkają się w meczu o 7 miejsce w turnieju, natomiast zespoły z 3 miejsc w grupie zagrają o 5 miejsce w turnieju.

KOSZTY UCZESTNICTWA

Ilość miejsc ograniczona o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą wpisowego.

 Wpisowe wynosi 250 zł od drużyny.

Wpłat należy dokonać do dnia 30.11.2019 r. na numer konta:
Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Piłkarska Reissa
PKO BP: 38 1020 2821 0000 1102 0151 3076
z dopiskiem:
ImperiallCup2019 oraz nazwa drużyny i rocznik

Organizator dokonuje rozliczeń finansowych z klubem zgłaszającym udział drużyny w zawodach, tj. z klubem, szkółką piłkarską lub akademią piłkarską.

Zespoły z miejsc 1-4 dodatkowo puchar. Każdy z zawodników biorących udział w turnieju otrzyma dodatkowo pamiątkowy medal oraz dyplom.

Przewidziane są również nagrody indywidualne dla Najlepszego Strzelca Turnieju, Najlepszego Zawodnika Turnieju, Najlepszego Bramkarza Turnieju oraz Nagroda Fair Play

 

 

HARMONOGRAM TURNIEJU IMPERIALL CUP 2019

Sobota 14.12.2019 
rocznik 2010

Godz.

wydarzenie

notatki
9:30 Odprawa trenerów na płycie boiska  
9:45 oficjalne rozpoczęcie turnieju  
10:00 pierwszy gwizdek  
10:00-10:15 (grupa A) APR Ustronie Morskie – MKS Sokół Karlino  
10:17-10:32 (grupa A) Flota Świnoujście – Brazilian Soccer Schools  
10:34-10:49 (grupa B) Akademia Piłkarska Szczecinek – Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin  
10:51-11:06 (grupa B)Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
11:08-11:23 (grupa A) APR Ustronie Morskie – Brazilian Soccer Schools  
11:25-11:40 (grupa A) Sokół Karlino – Flota Świnoujście  
11:42-11:57 (grupa B) Akademia Piłkarska Szczecinek – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
12:00-12:15 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg  
12:17-12:32 (grupa A) APR Ustronie Morskie – Flota Świnoujście  
12:34-12:49 (grupa A) Sokół Karlino – Brazilian Soccer Schools  
12:51-13:06 (grupa B)  Akademia Piłkarska Szczecinek –Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg  
13:00 Posiłek: Flota Świnoujście  
13:08-13:23 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
13:15 Posiłek: APR Ustronie Morskie  
13:25-13:45 Pokaz Freestyle Football  
13:45 Posiłek: 3-cia Drużyna grupy A*  
13:50-14:10 FAZA PUCHAROWA IA-IIB Półfinał  
14:00 Posiłek: 3-cia drużyna grupy B *  
14:10–14:30 FAZA PUCHAROWA IIA-IB Półfinał  
14:15 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy A  
14:30-14:50 FAZA PUCHAROWA IVA-IVB Mecz o 7 miejsce  
14:30 Posiłek: 2-ga drużyna grupy B  
14:45 Posiłek: 2-ga drużyna grupy A  
14:50-15:10 FAZA PUCHAROWA IIIA – IIIB mecz o 5 miejsce  
15:00 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy B  
15:10-15:30 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA /IB mecz o 3 miejsce  
15:30-15:50 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA/IB mecz o 1 miejsce  
16:00 Rozdanie nagród i zakończenie turnieju  

*posiłek dla drużyny, o ile nie zostali wywołani wcześniej

HARMONOGRAM TURNIEJU IMPERIALL CUP 2019

Niedziela 15.12.2019 
rocznik 2008

Godz. wydarzenie notatki
9:30 Odprawa trenerów na płycie boiska  
9:45 oficjalne rozpoczęcie turnieju  
10:00 pierwszy gwizdek  
10:00-10:15 (grupa A) APR Ustronie Morskie I –Akademia Piłkarska Bałtyk Koszalin  
10:17-10:32 (grupa A) Flota Świnoujście – Brazilian Soccer Schools  
10:34-10:49 (grupa B) APR Ustronie Morskie II – Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin  
10:51-11:06 (grupa B)Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie – Polonia Płoty  
11:08-11:23 (grupa A) APR Ustronie Morskie I – NKS Astra Ustronie Morskie  
11:25-11:40 (grupa A) Akademia Piłkarska Bałtyk Koszalin – Sokół Karlino  
11:42-11:57 11:42-11:57 (grupa B) APR Ustronie Morskie II – Polonia Płoty  
12:00-12:15 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin –Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie  
12:17-12:32 (grupa A) APR Ustronie Morskie I – MKS Sokół Karlino  
12:34-12:49 (grupa A) Akademia Piłkarska Bałtyk Koszalin – NKS Astra Ustronie Morskie  
12:51-13:06 (grupa B)  APR Ustronie Morskie II –Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie  
13:00 Posiłek: MKS Sokół Karino  
13:08-13:23 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin – Polonia Płoty  
13:15 Posiłek: APR Ustronie Morskie I  
13:25-13:45 Pokaz Freestyle Football  
13:45 Posiłek: 3-cia Dryżyna grupy A*  
13:50-14:10 FAZA PUCHAROWA IA-IIB Półfinał  
14:00 Posiłek: 3-cia drużyna grupy B *  
14:10–14:30 FAZA PUCHAROWA IIA-IB Półfinał  
14:15 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy A  
14:30-14:50 FAZA PUCHAROWA IVA-IVB Mecz o 7 miejsce  
14:30 Posiłek: 2-ga drużyna grupy B  
14:45 Posiłek: 2-ga drużyna grupy A  
14:50-15:10 FAZA PUCHAROWA IIIA – IIIB mecz o 5 miejsce  
15:00 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy B  
15:10-15:30 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA /IB mecz o 3 miejsce  
15:30-15:50 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA/IB mecz o 1 miejsce  
16:00 Rozdanie nagród i zakończenie turnieju  

*posiłek dla drużyny, o ile nie zostali wywołani wcześniej

HAMONOGRAM TURNIEJU IMPERIALL CUP 2019

Sobota 14.12.2019 
rocznik 2010

Godz.

wydarzenie

notatki
9:30 Odprawa trenerów na płycie boiska  
9:45 oficjalne rozpoczęcie turnieju  
10:00 pierwszy gwizdek  
10:00-10:15 (grupa A) APR Ustronie Morskie – MKS Sokół Karlino  
10:17-10:32 (grupa A) Flota Świnoujście – Brazilian Soccer Schools  
10:34-10:49 (grupa B) Akademia Piłkarska Szczecinek – Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin  
10:51-11:06 (grupa B)Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
11:08-11:23 (grupa A) APR Ustronie Morskie – Brazilian Soccer Schools  
11:25-11:40 (grupa A) Sokół Karlino – Flota Świnoujście  
11:42-11:57 (grupa B) Akademia Piłkarska Szczecinek – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
12:00-12:15 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin – Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg  
12:17-12:32 (grupa A) APR Ustronie Morskie – Flota Świnoujście  
12:34-12:49 (grupa A) Sokół Karlino – Brazilian Soccer Schools  
12:51-13:06 (grupa B)  Akademia Piłkarska Szczecinek –Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg  
13:00 Posiłek: Flota Świnoujście  
13:08-13:23 (grupa B) Akademia Piłkarska Gwardia Koszalin – Klub Sportowy Jantar Siemyśl  
13:15 Posiłek: APR Ustronie Morskie  
13:25-13:45 Pokaz Freestyle Football  
13:45 Posiłek: 3-cia Drużyna grupy A*  
13:50-14:10 FAZA PUCHAROWA IA-IIB Półfinał  
14:00 Posiłek: 3-cia drużyna grupy B *  
14:10–14:30 FAZA PUCHAROWA IIA-IB Półfinał  
14:15 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy A  
14:30-14:50 FAZA PUCHAROWA IVA-IVB Mecz o 7 miejsce  
14:30 Posiłek: 2-ga drużyna grupy B  
14:45 Posiłek: 2-ga drużyna grupy A  
14:50-15:10 FAZA PUCHAROWA IIIA – IIIB mecz o 5 miejsce  
15:00 Posiłek: 1-wsza drużyna grupy B  
15:10-15:30 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA /IB mecz o 3 miejsce  
15:30-15:50 FAZA PUCHAROWA IA /IIB – IIA/IB mecz o 1 miejsce  
16:00 Rozdanie nagród i zakończenie turnieju  

*posiłek dla drużyny, o ile nie jedli wcześniej

 

 

Organizator:

 AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA

USTRONIE MORSKIE

Partnerzy:

Burmistrz Karlina

Sponsor Główny:

Imperiall Resort & MediSpa

Sponsorzy:
Akademia Piłkarska Reissa
Imperiall Apart
Nieruchomości Denar
Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Audytu Debet
Akademia Ratownictwa Kołobrzeg
KOBET
KUNERT Group
Tartak Sekwoja
Budowniczy Koszalin
Fanaberia Kołobrzeg
Hurtownia Bastek
Jantar Wody Mineralne
Gmina Karlino
PROSYSTEM

Patroni Medialni:
GK24.pl
Głos Koszaliński
E-KG.pl Kołobrzeg
Polskie Radio Koszalin
MIASTO Tygodnik Koszaliński
TV MAX

 

 

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować do koordynatora Turnieju:

Marcina Ziółkowskiego

numer kontaktowy: 530 082 947

 

Formularz Zgłoszeniowy

Regulamin Imperiall Cup 2019

do pobrania w PDF

ikona-pdf

PLAKAT Imperiall Cup 2019

do pobrania w PDF

ikona-pdf