Hydroshape

Vacu Activ Hydroshape innowacyjna technologia

Terapia wodą, łącząca zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli w połączeniu z nieobciążającym stawy treningiem na rowerze.

Ciesząca się coraz większą popularnością terapia wodą łączy zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli połączone z nieobciązającym treningiem na rowerze. Nowe rozwiązania hydro shape pozwalają się cieszyć zaletami hydromasażu jednocześnie pozbywając się zbędnych kilogramów.

Połączenie 4 elementów w jednej kapsule:

  • roweru
  • wody
  • hydromasażu
  • ozonu

Funkcjonalność:

Hydro shape jest łączącym zalety treningu w wodzie i korzyściami płynącymi z ukierunkowanego hydromasażu w jednym urządzeniu.
Korzystanie z rowerku w połączeniu z hydrostatycznym oporem wody prowadzi do wymiernych efektów bez konieczności bardzo intensywnego treningu fizycznego.

Opis:

Hydromasaż – ćwiczenia na hydroshape szybko prowadzą do osiągnięcia dobrych rezultatów w walce z celulitem. 14-16 dysz do hydromasażu, skierowanych na czułe strefy, skutecznie niwelują efekt „pomarańczowej skóry”, dzięki efektowi drenażu, który aktywuje system limfatyczny. Efektem korzystania z roweru, zintensyfikowanego regulowanym oporem, jest kształtowanie sylwetki poprzez zamianę tkanki tłuszczowej w mięśnie.

Bez obciążenia stawów – hydro shape przynosi rezultaty dla osób w każdym wieku.zarówno dla osób oczekujących estetycznych zmian jak i dla tych,
którzy oczekują relaksu podczas ćwiczeń fizycznych.

Rezultaty:

Ćwiczenia fizyczne podczas sesji poprawiają krążenie limfy i mają efekt drenażu oddziałującego na tkankę tłuszczową.ozon uwalniany podczas zabiegu ma działanie zbliżone do mikropelingu na skórę dzięki produkcji tlenu.