My się Zimy nie boimy

Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.”  Albert Camus

Jest kilka głównych powodów, dla których warto pojechać jesienią lub zimą nad polskie morze. Głównym z nich jest zdecydowanie cisza i spokój, której nie doświadczymy w sezonie letnim. Spacery po plaży o tej porze roku nie tylko pomogą nad odpocząć i wyciszyć się, ale także poprawić zdrowie nasze i najbliższych.

3 2 1 FERIE

Wreszcie ferie, czas wolny od szkoły, wytęskniona przez dzieci przerwa w nauce. Oczywistym wydaje się kierunek – Góry, ale jeśli nie przepadasz za zatłoczonymi drogami do Zakopanego, a narty nie są twoim ulubionym sportem, lub kiedy dzieci lepiej czują się nad morzem niż w górach, lub rozsądnie dzielisz 2 tygodnie ferii na tydzień w górach a tydzień nad morzem , ale warto pomyśleć o wyjeździe do Imperiall Resort & MediSpa, gdzie zadbaliśmy aby ten czas był bogaty w atrakcje, animacje oraz świetnie spędzony czas.

Nieocenione wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie ma morskie powietrze, spacerując plażą, można odpocząć i odprężyć się jest spokojniej i nie tak tłoczno jak w sezonie letnim.

SALA ZABAW INTERAKTYWNYCH

Animatorzy to oni sprawiają, że dzieci uwielbiają nasze codzienne animacje. Bloki sportowe, artystyczne, plastyczne, wspólne gry i zabawy. W tym roku na ferie zimowe uruchomiliśmy nową atrakcję: Salę Zabaw Interaktywnych wyposażoną w X-box kinect na dużym ekranie, w Fun-Floor – interaktywną podłogę, w piłkarzyki, stół do Ping-Ponga oraz Szachy Giganty.

SALA ZABAW JOONGLALAND

Robiliście kiedyś Piniatę? My tak 🙂 świetna zabawa i doskonała integracja. Zajęcia plastyczno-techniczne to okazja by nauczyć się czegoś nowego oraz spędzić czas na wspólnej zabawie. Sala Zabaw Joonglaland zyskała nową odsłonę dzięki “dzikiemu” muralowi autorstwa znanego koszalińskiego artysty Cukin’a. Podoba się Wam?

EKSPERYMENTY

Eksperymentujemy! Nasi Animatorzy mają zawsze świetne pomysły, tym razem Piotrek pokazał dzieciom kilka sztuczek, może zainspirował w ten sposób młodego Einsteina?:) Wszystkie eksperymenty były przeprowadzane z zachowaniem najwyższej ostrożności 🙂

WODNA ZABAWA

Dlaczego warto pojechać nad morze zimą?

Bałtyk zalicza się do mórz o największym nasyceniu jodem, a jesienią i zimą (od listopada do końca marca), jest go szczególnie dużo zwłaszcza kiedy silniej wieje wiatr –  jest go najwięcej. Wyjazd nad morze ma dobroczynne działanie dla wzmocnienia odporności. Morskie powietrze jest czyste i świeże, nie tylko wolne od pyłków, ale także innych zanieczyszczeń, z którymi borykają się duże miasta.

W Imperiall Resort & MediSpa znajdziesz doskonałe warunki aby odpocząć, kiedy po zimowym spacerze brzegiem morza wrócisz na teren obiektu możesz skorzystać z bogatej oferty MediSpa, polecamy rozgrzewający masaż. Natomiast w komfortowej strefie Basenów i Wellness, każdy Gość może się zrelaksować i wypocząć, znajdziecie Państwo tutaj saunę fińską, łaźnię parową, jacuzzi, mini tężnię solankową, baseny kryte o różnej głębokości.

Zabawy na basenie to doskonała zabawa i dawka ruchu. Wodna siatkówka to absolutny hit tych ferii:)