Czerwcowy Wypoczynek nad morzem

Kochamy czerwiec za wiele rzeczy. Ten okres nad morzem jest szczególnie wyjątkowy, długie ciepłe dni zakończone zjawiskowym zachodem słońca. Wszystko wokół zielenieje i zachęca do wypoczynku, a plaże kuszą odrobiną prywatności.

W Imperiall Resort & MediSpa celebrujemy czerwiec – organizując dla Naszych Gości wiele atrakcji i niespodzianek.
Zobaczcie dlaczego tak lubimy początek wakacji.

Nadmorskie krajobrazy zachwycają nie tylko Naszych Gości, dla nas szum morza i dotyk słońca na twarzy jest najlepszym relaksem.

Zajęcia plastyczne rozwijają wyobraźnię i pozwalają dzieciom na twórcze spędzanie czasu – nasi Animatorzy dbają aby zajęcia były ciekawe i bezpieczne.

Zajęcia na basenie to jedna z ulubionych form aktywności Naszych Gości, pod czujnym okiem trenera i ratownika – można zgubić nadprogramowe kilogramy i świetnie się bawiąc poprawić kondycję.

Aktywności sportowe to doskonała forma spędzania wolnego czasu. Nasi Animatorzy sprawiają, że bez względu czy to zajęcia na boisku dla najmłodszych czy ćwiczenia ogólnorozwojowe dla dorosłych – zawsze jest dużo pozytywnej energii i sporo śmiechu.

Piękna pogoda zachęca do skorzystania z naszej bogatej infrastruktury – zajęcia na basenie zewnętrznym z podgrzewaną solarami wodą to doskonała forma spędzania czasu – ruch i opalanie a wszystko to w atmosferze zabawy.

Rodzinne Show Animacyjne to okazja aby spędzić rodzinnie czas – Nasi Artyści sprawią, że każdy poczuje się przez chwilę dzieckiem.

Zachody Słońca nad morzem chyba nigdy nam się nie znudzą…  To chyba najczęsciej fotografowana pora dnia nad morzem.