Bezpieczny Wypoczynek w Nowej Rzeczywistości

 Domki Lux położone są na otoczonym zielenią terenie, tylko 100 metrów od morza.
Całoroczne, ogrzewane/klimatyzowane, komfortowe, bezpieczne i niezależne formy zakwaterowania
z osobnym wejściem.
Domki Lux są regularnie ozonowane oraz dezynfekowane.

Myśląc o Bezpieczeństwie Naszych Imperiallowych Gości, stworzyliśmy Nową ofertę szytą na miarę nowych czasów i wyzwań z nimi związanych

Chcemy abyście spokojnie i bezpiecznie odpoczywali, czerpali to, co najlepsze z bliskości  polskiego morza i jego nieocenionych dobrodziejstw, jednocześnie zachowując komfort wypoczynku w samodzielnym całorocznym Domku Lux.

Komfortowe, samodzielne i całoroczne Domki Lux to doskonała forma wypoczynku nad morzem dla przyjaciół, par i rodzin. Otoczone zielenią Domki to oaza spokoju, ciszy i niezapomnianego nadmorskiego relaksu. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku odkryj uroki mieszkania nad morzem. Każdy Domek Lux posiada taras wraz z wyjściem na tereny zielone.

pokój dzienny domek lux nad morzem

Całoroczne Domki Lux posiadają 2 pokoje w tym sypialnię oraz pokój dzienny, łazienkę z prysznicem oraz aneks kuchenny. Ogrzewanie i system klimatyzacji sprawia, że dostosowujemy temperaturę Domków Lux do potrzeb i oczekiwań Gości.

Łączna powierzchnia Domku Lux wraz z tarasem wynosi około 37 m2

Dbając o kondycję fizyczną Gości Imperiall Resort & MediSpa udostępniamy Siłownię Fitness oraz Siłownię Zewnętrzną, a dla Najmłodszych Gości Salę Zabaw Joonglaland. Obowiązuje konieczność zapisów podyktowana komfortem i bezpieczeństwem użytkowania.

Dodatkowym atutem naszej Oferty są Rowery oraz Kijki Nordic Walking.
Położenie Imperiall Resort & MediSpa blisko malowniczych tras rowerowych oraz szlaków turystycznych z pewnością zachęci Naszych Gości do Sportowych Aktywności.

Wszystkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do Pracowników Recepcji,

którzy udzielą wszelkich informacji i pomocy podczas rezerwowania Bezpiecznego Pobytu.

Rezerwacje@imperiall.pl

tel. 94 351 56 39 lub  662 082 716

Serdecznie Zapraszamy po Zdrowie i Wypoczynek Przez Cały Rok. 🙂

ZOBACZ OFERTĘ