Animacje – zorganizowane zajęcia dla dzieci z wykwalifikowanymi animatorami odbywają się zgodnie z harmonogramem animacji dostępnym na tablicy informacyjnej recepcji. Dodatkowo zapewniamy animacje podczas pakietów specjalnych. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć plastyczno – manualnych, zabawy i gry integracyjne, ruchowe, zarówno w Sali Zabaw Joonglaland, jak i na świeżym powietrzu. Organizujemy projekcje bajek dla dzieci na dużym ekranie.

Bezpieczeństwo – Wykwalifikowani ochroniarze, całodobowy monitoring, pomocni pracownicy Resortu oraz energiczna i doświadczona kadra animatorów dbają o pełne bezpieczeństwo naszych Gości od chwili ich przyjazdu do momentu pożegnania. Na basenach kąpiących się pilnują certyfikowani ratownicy wodni. Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Wszyscy Goście noszą opaski identyfikacyjne.

Check-in/Check-out – doba hotelowa standardowo rozpoczyna się o godz. 16:00 i kończy o godz. 10:00.

Dzieci – Nasz personel dokłada wszelkich starań, by nasi najmłodsi Goście przeżyli u nas niezapomniane i pełne radości chwile. Gwarantujemy, że od momentu przyjazdu do pożegnania z nami, żaden z naszych najmłodszych Gości nie będzie się nudzić! Niezależnie od pogody dzieci spędzą czas aktywnie na bogatym w infrastrukturę bezpiecznym terenie. Do dyspozycji oddajemy baseny, boisko, place zabaw, salę zabaw, salę gimnastyczną, salę kinową, gry zręcznościowe i video, sprzęt sportowy, akcesoria dziecięce, kids menu, bogate animacje, wypożyczalnie rowerków i przyczepek.

Edukacja – w okresie wakacyjnym prowadzimy cykliczne szkolenia dla dzieci z zakresu bezpieczeństwa i Pierwszej Pomocy. Warsztaty przeprowadza profesjonalnie przeszkolony Ratownik.

 Filmy – na terenie obiektu znajduje się sala Kinowa– w której jest możliwość przeprowadzenia prezentacji lub wyświetlenia filmu.

Grill – podczas sezonu letniego organizujemy cotygodniowego grilla dla wszystkich Gości ośrodka, co sprzyja integracji i pozwala na zaspokojenie apetytów nawet największych amatorów grillowego szaleństwa.

Internet – na terenie ośrodka działa szerokopasmowy bezprzewodowy Internet.

Jadłospis – wszystkie posiłki serwowane przez naszą Restaurację, jak i te oferowane w karcie Lounge Bar są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów i zaspokoją najbardziej wymagające gusta. Restauracja przystosowana jest do obsługi najmłodszych gości, a serwowany dzieciom w godzinach południowych lunch zaspokoi apetyty nawet najbardziej wymagających smakoszy. Bogate bufety nie pozwolą nikomu chodzić głodnym.

Komora hiperbaryczna – Jako jedyni w naszym regionie posiadamy jednoosobową komorę hiperbaryczną. Tlenoterapia hiperbaryczna działa na wszystkie komórki naszego organizmu i skutecznie nasyca je tlenem. Jest to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod profilaktyki zdrowia i leczenia chorób. Pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, szczególnie obszaru mózgu.

Lekarz – recepcja dysponuje numerem telefonu do lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki oraz informacjami dotyczącymi placówek zdrowia w okolicy oraz aptek.

MediSpa – Nasze Centrum SPA  to 13 gabinetów, z których każdy posiada nowoczesne wnętrze oraz oryginalny wygląd. Goście oddani są w ręce profesjonalnej kadry, której wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie własnych umiejętności zapewnią najwyższy poziom świadczonych usług.

Nauka pływania – nasi ratownicy poprzez gry i zabawy nauczą naszych najmłodszych Gości bezpiecznie korzystać z obu kompleksów basenowych znajdujących się na terenie naszego Ośrodka. Prowadzimy także zajęcia z nauki pływania.

Odchudzanie – Imperiall Resort & MediSpa to doskonałe miejsce na wczasy odchudzające nad morzem, pobyty rehabilitacyjne i profilaktyczne oraz aktywne wakacje z dzieckiem w hotelu z basenem i rozbudowaną ofertą spa. Jako jedyni w naszym regionie posiadamy nowoczesne, innowacyjne urządzenia trwale wspomagające odchudzanie czy sprawność fizyczną, takie jak: kriolipoliza z 2 głowicami, BODY SHAPE, HYDRO SHAPE, urządzenia do masażu próżniowego, kawitacji ultradźwiękowej oraz modelowania sylwetki falami radiowymi.

Place zabaw – liczne i atrakcyjne place zabaw zaspokoją nawet najbardziej aktywnych małych zdobywców świata.

Plaża – szeroka , piaszczysta i bezpieczna plaża znajduje się zaraz za promenadą około 100 metrów od granicy Imperiall Resort & MediSpa.

Rekreacja – niedaleko Imperiall Resort & MediSpa przebiega Międzynarodowa trasa rowerowa R10 oraz wiele innych szlaków pieszych i rowerowych. Rowery z fotelikami oraz rowerki czekają na Państwa w wypożyczalni Ośrodka. Umożliwiamy uprawianie wielu dyscyplin sportu. O kondycję zadbać można na basenie, w przestronnej sali cardio fitness, sali gimnastycznej, na boisku wielofunkcyjnym lub zewnętrznej siłowni. Dopełnieniem rekreacji z pewnością będzie strefa wellness z sauną fińską, łaźnią parową i tężnią solankową.

Sale zabaw – do dyspozycji naszych najmłodszych Gości oddajemy cieszące się wielką popularnością:

Salę Zabaw Joonglaland – przestronną salę zabaw, a w niej: terrarium z parą legwanów Tralą i Lalą, akwarium z kolorowymi rybkami oraz żółwiem Pixelem. Sala przystosowana jest do prowadzenia zajęć plastycznych, technicznych, teatralnych, jest wyposażona w liczne zabawki, gry edukacyjne oraz kącik dla rodzica.

Zewnętrzny Świat Zabaw – zamkniętą salę zabaw pełną basenów z piłkami, gdzie dzieci mają okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami.

Sale zabaw – do dyspozycji naszych najmłodszych Gości oddajemy cieszące się wielką popularnością:

Salę Zabaw Interaktywnych – salę dla dzieci z multimedialną podłogą FUNFLOOR, x-box kinect z dużym ekranem, szachami, stołem do Ping-Pong’a

Taniec – nasz Lounge Bar oraz prowadzone w nim wieczorki tematyczne, muzyczne i integracyjne pozwolą na pełniejszy relaks podczas Państwa pobytu. Profesjonalne nagłośnienie oraz sprzęt oświetleniowy przy muzyce doskonałych Dj-ów pozwoli poczuć się jak w ulubionej dyskotece.

Urodziny dziecka są dla rodziców szczególnym wydarzeniem i przeżyciem. Istnieje możliwość zamówienia tortu urodzinowego. O szczegóły proszę pytać w Recepcji.

Warsztaty – naszym najmłodszym Gościom i ich Rodzicom oferujemy udział w rodzinnych warsztatach tematycznych. Wspólne tworzenie pachnących mydełek, świec, wyrobów z masy solnej, pamiątek z wakacji czy przyrządzanie smakowitych przekąsek pod okiem naszego szefa kuchni pozwolą nie tylko na zebranie nowych, niezapomnianych doświadczeń, ale również na wzmocnienie więzi rodzinnych i odkrycie ukrytych talentów. Aktualna lista realizowanych warsztatów dostępna jest w recepcji Ośrodka.

Zapraszamy serdecznie do Imperiall Resort & MediSpa ! Jedyny obiekt oferujący nowy wymiar wypoczynku z basenem nad morzem w Sianożętach.

Już dziś zarezerwujcie Państwo pobyt dla całej rodziny i cieszcie się udanym wypoczynkiem nad morzem w wyjątkowym miejscu !!!

Organizujemy również imprezy okolicznościowe, wesela, imprezy dla firm, konferencje nad morzem, pobyty spa i rehabilitacyjne.