Przeczytaj o czym jest ta strona

Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall to idealne miejsce na spokojny odpoczynek dla seniora. Nasza oferta wczasów nad morzem przygotowana jest pod każde nawet najbardziej rygorystyczne wymagania seniorów, emerytów, rencistów.

Wakacje dla emerytów nad morzem to w bardzo popularny sposób na odpoczynek od zwyczajnych dni pośród bloków, miaskich ulic, gwaru i hałasu. Sianożęty będące małą miejscowością nadmorską idealnie pasują do wyrwania się od wszelkiego rodzaju problemów. Mając jeszcze na uwadze blisko położone Ustronie Morskie, lokalizacja Ośrodka Imperiall powoduje iż wydaje się to idealne miejesce dla seniorów.

Seniorzy mogą liczyć na zakwaterowanie w wygodnych apartamentach, domkach, bungalowach, korzystać z różnych opcji wyżywienia jak również dodatkowych atrakcji na terenie ośrodka.

Zapraszamy wszystkich seniorów, emerytów, rencistów na wczasy, wypoczynek czy urlop nad morzem właśnie do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall w Sianożętach.

Wczasy dla Seniora 2014

Przygotowaliśmy specjalnie dla Seniorów odwiedzających nasz Ośrodek wyjątkową ofertę na wypoczynek nad morzem. Mamy nadzieje, że każdy Emeryt czy Rencista znajdzie tutaj coś dla siebie niezależnie od zasobności portfela. Dla osób szukających odrobiny luksusu proponujemy nasze Apartamenty nad morzem. Dla Seniorów decydujących się na wariant bardziej ekonomiczny polecamy Bungalowy nad morzem. Wspaniałe wczasy można również spędzić wybierając z oferty Domki nad morzem, które są najlepszym rozwiązaniem dla 4 osób. Nasz Ośrodek Wypoczynkowy położony jest przy jedynym płaskim zejściu na plażę w pasie nadmorskim Sianożęty oraz Ustronie Morskie. Mnóstwo zieleni, miejsc odpoczynku, szeroka plaża oraz nadmorska promenada pozwolą spędzić niezapomniane chwile a Szef Kuchni zadba o Państwa apetyty.

Terminy

26.04 – 28.06.2014r.
30.08 – 25.10.2014r.

Pobyty 7 lub 14 dniowe od obiadu do śniadania

Zakwaterowanie

 Cena
Pobyt 2 osóbPobyt 3 osóbPobyt 4 osób
Bungalow 4 osobowy w domku 100 zł/1 os. 90 zł/1 os. 80 zł/1 os.
Komfortowy Domek 4 osobowy 110 zł/1 os. 100 zł/1 os. 90 zł/1 os.
Apartament Całoroczny Lux 120 zł/1 os. 110 zł/1 os. 100 zł/1 os.

Cena pobytu obejmuje:

 • Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Opiekę medyczną w nagłych przypadkach
 • Korzystanie z Basenu z podgrzewaną wodą
 • Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, Jacuzzi (korzystanie zależne od warunków atmosferycznych do 20.09.2014r.)
 • Nielimitowane korzystanie ze strefy Wellness (sauna sucha, parowa, jacuzzi, tężnia solankowa)
 • Kijki Nordic Walking do dyspozycji
 • Rowery z kaskami do dyspozycji
 • Suchy prowiant na drogę powrotną
 • WiFi
 • Stół do tenisa stołowego

Dodatkowo płatne:

 1. Opłata za psa - 15 zł za dobę.
 2. Parking płatny 5 zł doba/samochód
 3. Opłata klimatyczna 1 zł/doba

Serdecznie zapraszamy na relaksujący wypoczynek nad Morzem Bałtyckim !

Copyright © Imperiall.pl Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: Marko Services

Nie masz jeszcze strony internetowej? Skontaktuj się z Marko Services za pomocą poniższego formularza lub przejdź na stronę www.markoservices.pl i zapoznaj się z naszą ofertą.