Basen

Basen3
Basen4
Basen5

Basen kryty – jedyny w Sianożętach

Innowacyjny basen wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody, w którego skład wchodzi: wydzielony tor do pływania o długości 12,5 m, strefa rekreacyjna, brodzik dla dzieci z wodą ozonowaną o znikomej zawartości chloru, jacuzzi dla 6 osób, bezpośrednie wejście do Strefy Wellness – z kolejnym jacuzzi dla 6 osób, łaźnią parową, sauną fińską i tężnia solankową.

Głębokość:
– część rekreacyjna (niecka główna) 1,20 m
– tor do pływania 1,30 m
– brodzik mały 0,5 m

Basen dodatkowo wyposażony jest w zjeżdżalnię o długości 21 metrów bieżących.

Na basenie zapewniona jest opieka ratownika.

Na terenie kompleksu basenowego Imperiall Resort & MediSpa znajduje się Strefa Wellness z sauną suchą, łaźnią parową oraz tężnią solankową i jacuzzi. Goście Imperiall Resort & MediSpa mają możliwość bezpłatnego skorzystania z niej w godzinach od 09:00 do 21:00.

Na terenie Imperiall Resort & MediSpa znajduje się zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. Dla przyjemnego spędzenia czasu dla wypoczywających dostępne są wygodne leżaki ustawione na plaży basenowej w kolorze piaskowca. Woda w obu basenach jest podgrzewana za pomocą ekologicznych paneli solarnych co pozwala uzyskać latem temperaturę wody nawet do 30 stopni Celsjusza. Wszyscy nasi goście mogą czuć się bezpiecznie pod czujnym okiem wykwalifikowanego ratownika.

Basen dla gości Imperiall Resort & MediSpa jest bezpłatny.