Przeczytaj o czym jest ta strona

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall w Sianożętach Wyjazd nad morzem do ośrodka z basenem? Czemu nie? Pozwól sobie na więcej atrakcji.

Wybierając ośrodek z basenem nad morzem klienci kierują się często możliwością urozmaicenia wczasów nad morzem. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall w Sianożętach posiada na swoim terenie dwa baseny letnie. Większy basen rekreacyjny zaprojektowany został w kształcie nerki i posiada głębokość 1,3 metra. Można przy nim wypocząć lub ochłodzić się w upalne dni nad morzem. Mniejszy brodzik został zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Rodziny z dziećmi nad morzem mogą z niego korzystać, gdy woda w Bałtyku jest jeszcze niewystarczająco ciepła dla pociech, ponieważ duży jak i mały basen w Ośrodku Imperiall posiada wodę podgrzewaną ekologicznymi panelami słonecznymi. Wakacje z dzieckiem są okresem gdzie chcielibyśmy zapewnić naszemu potomstwu jak najwięcej atrakcji, ośrodek z basenem nad morzem umożliwia to idealnie. Zapewniając jednocześnie świetne warunki w apartamentach, domkach czy bungalowach Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall staje się odpowiednim miejscem na wypoczynek z dzieckiem nad morzem.

Basen Imperiall

Na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall znajduje się zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. Dla przyjemnego spędzenia czasu dla wypoczywających dostępne są wygodne leżaki ustawione na plaży basenowej w kolorze piaskowca. Woda w obu basenach jest podgrzewana za pomocą ekologicznych paneli solarnych co pozwala uzyskać latem temperaturę wody nawet do 30 stopni Celsjusza. Wszyscy nasi goście mogą czuć się bezpiecznie pod czujnym okiem wykwalifikowanego ratownika.

Basen dla gości Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperall jest bezpłatny. Z basenu mogą skorzystać również osoby nie będące klienatami Ośrodka.

Cennik basen goście spoza Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall

  • Bilet - 10 zł brutto/1 godzina
  • Bilet ulgowy - 6 zł brutto/1 godzina
  • Bilet rodzinny 2+1 - 22 zł brutto/1 godzina
  • Bilet rodzinny 2+2 - 26 zł brutto/1 godzina
  • Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
  • Zgubienie kluczyka - 50 zł brutto
  • W dniu urodzin wstęp gratis

Rzuty architektoniczne

Imperiall baseny

Sauna

Na terenie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall znajduje się również Pokój relaksu z sauną suchą. Klienci Ośrodka mają zagwarantowaną jedną godzinę na apartament/domek/bungalow korzystania z pokoju relaksu bezpłatnie na tydzień pobytu. Pobyt w saunie ma własności poprawiające krążenie i jest zalecany w przypadku przewlekłych chorób takich jak: napięcie mięśni grzbietu, przewlekłe reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Pomaga rónież w obturacyjnych chorobach płuc, chorobach kardiologicznych. Zalecana jest dla dla poprawy wydolności i ogólnego stanu zdrowia, jako środek hartujący przy obniżonej odporności.

Cennik sauna goście Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall

  • 1 osoba/godzina - 15 zł brutto

Cennik sauna goście spoza Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Imperiall

  • 1 osoba/godzina - 20 zł brutto

Fotogaleria Basen

Fotogaleria Sauna/Pokój relaksu

Copyright © Imperiall.pl Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: Marko Services

Nie masz jeszcze strony internetowej? Skontaktuj się z Marko Services za pomocą poniższego formularza lub przejdź na stronę www.markoservices.pl i zapoznaj się z naszą ofertą.