Przeczytaj o czym jest ta strona

Imperiall Resort & MediSpa w Sianożętach Wyjazd nad morzem do ośrodka z basenem? Czemu nie? Pozwól sobie na więcej atrakcji.

Wybierając ośrodek z basenem nad morzem klienci kierują się często możliwością urozmaicenia wczasów nad morzem. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall w Sianożętach posiada na swoim terenie dwa baseny letnie. Większy basen rekreacyjny zaprojektowany został w kształcie nerki i posiada głębokość 1,3 metra. Można przy nim wypocząć lub ochłodzić się w upalne dni nad morzem. Mniejszy brodzik został zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Rodziny z dziećmi nad morzem mogą z niego korzystać, gdy woda w Bałtyku jest jeszcze niewystarczająco ciepła dla pociech, ponieważ duży jak i mały basen w Ośrodku Imperiall posiada wodę podgrzewaną ekologicznymi panelami słonecznymi. Wakacje z dzieckiem są okresem gdzie chcielibyśmy zapewnić naszemu potomstwu jak najwięcej atrakcji, ośrodek z basenem nad morzem umożliwia to idealnie. Zapewniając jednocześnie świetne warunki w apartamentach, domkach czy bungalowach Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Imperiall staje się odpowiednim miejscem na wypoczynek z dzieckiem nad morzem.

Basen Imperiall

Na terenie Imperiall Resort & MediSpa znajduje się zespół dwóch basenów letnich zaplanowany z myślą o klientach w każdym wieku. Dla dorosłych przygotowano basen rekreacyjny o wymiarach 15m x 8m i głębokości 1,3 m wyposażony w przeciwprąd natomiast dla dzieci brodzik w kształcie koła o średnicy 6 m i głębokości 50 cm, który stanowi bezpieczną strefę zabawy w wodzie. Dla przyjemnego spędzenia czasu dla wypoczywających dostępne są wygodne leżaki ustawione na plaży basenowej w kolorze piaskowca. Woda w obu basenach jest podgrzewana za pomocą ekologicznych paneli solarnych co pozwala uzyskać latem temperaturę wody nawet do 30 stopni Celsjusza. Wszyscy nasi goście mogą czuć się bezpiecznie pod czujnym okiem wykwalifikowanego ratownika.

Atrakcje Imperiall Resort & MediSpa

Basen dla gości Imperiall Resort & MediSpa jest bezpłatny. Z basenu mogą skorzystać również osoby nie będące klienatami Ośrodka.

Cennik basen goście spoza Imperiall Resort & MediSpa

  • Bilet - 10 zł brutto/1 godzina
  • Bilet ulgowy - 6 zł brutto/1 godzina
  • Bilet rodzinny 2+1 - 22 zł brutto/1 godzina
  • Bilet rodzinny 2+2 - 26 zł brutto/1 godzina
  • Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
  • Zgubienie kluczyka - 50 zł brutto
  • W dniu urodzin wstęp gratis

Rzuty architektoniczne

Imperiall baseny

Sauna

Dodatkowo w przypadku chęci indywidualnego skorzystania Pokoju relaksu, w którym znajduje się sauna sucha zlokalizowana przy basenie istnieje możliwość wynajęcia jej za opłatą.

Atrakcje Imperiall Resort & MediSpa

Atrakcje Imperiall Resort & MediSpa

Cennik sauna goście Imperiall Resort & MediSpa

  • 1 osoba/godzina - 15 zł brutto

Cennik sauna goście spoza Imperiall Resort & MediSpa

  • 1 osoba/godzina - 20 zł brutto

Fotogaleria Basen

Fotogaleria Sauna/Pokój relaksu

Copyright © Imperiall.pl Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie: Marko Services

Nie masz jeszcze strony internetowej? Skontaktuj się z Marko Services za pomocą poniższego formularza lub przejdź na stronę www.markoservices.pl i zapoznaj się z naszą ofertą.